جستجوگر وب
بیوگرافی سوپر سونیک

بیوگرافی سوپر سونیک

شخصیت اصلی : سونیک خارپشت

وسایل تبدیل :‌ الماس های اشوب

اولین حضور‌ : سونیک 2

صدا پیشه ها : Ryan Drummond از سال 1998 تا سال 2004 

 Jason Griffith از سال 2005 تا 2010 

Roger Craig Smith از سال 2010 تا به الان

رنگ چشم : قرمز (در فرم کلاسیک سبز بود )

رنگ خز : طلایی

رنگ پوست : هلویی

 

 

 

<<قدرت بی‌نهایت میتونه به آرزوی همه دامن بزنه. اجازه بدید قدرت فوق العاده سوپر سونیک رو نشونتون بدم!>>

<<The ultimate power is fueled by everyone's wish. Let me show you Super Sonic power!>>

 

 

بیوگرافی کلی :

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوپر سونیک یه تبدیل خاص از سونیکه که اولین بار در بازی سونیک 2 ظاهر شد و تا الان یکی از رایج ترین تبدیل های سونیکه این تبدیل به وسیله زمرد های هرج و مرج رخ میده.

در اصل، سوپر سونیک یه قدرتی بود که فقط سونیک گاهی ازش استفاده میکرد. هرچند بعدا برای متوقف کردن دکتر اگمن در اوج حوادث آنجلا آیلند استفاده کرد، سوپر سونیک به بزرگترین برگ برنده سونیک در مقابل مخالفش تبدیل شد؛ تا جاییکه قدرتش رو برای نجات جهان هم فراهم کرد.

 

ظاهر این تبدیل:

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وقتی سونیک به این فرم میرسه پوست او از رنگ ابی به طلایی تغییر میکنه و پوستش از رنگ هلویی کمی رو به رنگ طلایی میره . چشماش در حالت عادی سبزه ولی وقتی به این فرم میرسه قرمز میشه (البته همونطور که گفتم فرم کلاسیک چشماش سبز میمونه)

خار های روی سر سونیک فرمش تغییر میکنه البته در ابتدا فرمش مثل مو هایی شدو میشد یعنی خار وسط بازم رو به پایین بود ولی در بازی های جدید سونیک این اوضاع فرق کرد و خار وسطی هم رو به بالا رفت.

در اطراف سونیک هاله هایی طلایی رنگ دیده میشه که اگر دقت کنیم گاهی جرقه هایی ریزی هم ازش متساعد میشه.

 

حضور این تبدیل در بازی های مختلف : 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

 

سونیک خارپشت 2 

در بازی سونیک 2 , سونیک پس از نابود کردن ربات تخم مرغی از هفت زمرد آشوبی که از جزیره West Side جمع کرده بود استفاده کرد و در نزدیک سیاره دوست جدید خود تیلز را در حالی که با تورنادو پرواز میکرد دید.

توی این بازی سونیک میتونه هفت زمرد رو در مراحل ویژه باز کنه (توضیح اضافه : مراحل ویژه چطوری باز میشن ؟ اینجوری که شما 50 تا حلقه داشته باشین و به چک پوینت ها برسین اونوقت میبینید که دور چک پوینت چند تا ستاره میچرخن وقتی بپرید درونشون وارد مرحله ویژه میشن)

وقتی شما 7 زمرد رو بگیرین زمانی که 50 حلقه داشته باشین و کلید پرش رو بزنین سونیک به صورت خودکار به این فرم میرسه البته در انتشار مجدد این بازی (سال 2013) شما با دو بار زدن کلید پرش به فرم سوپر سونیک میرسین البته در این فرم به اذای هر ثانیه 1 حلقه از حلقه های شما کم میشه و اگه حلقه هاتون تموم بشه شما به فرم عادی بر میگردین.

شما در این فرم شکست ناپذرین یعنی حمله های رباتها و تیغ ها روتون اثری نداره اما با این حال شما از غرق شدن یا له شدن یا افتادن توی دره در امان نیستین.شما با گرفتن تمام الماس ها با سوپر سونیک تو اندینگ بازی هم مواجه میشین. 

 

سونیک 3 و ناکلز:

در ابتدای بازی سونیک با سوپر فرم وارد بازی میشه و به سمت Angela island میره اما ناکلز سر راهش میاد و زمرد ها رو ازش میگیره با این حال سونیک دوباره از طریق مراحل ویژه زمرد ها رو بدست میاره و سوپر سونیک باز میشه.

شما در مرحله پایانی Dooms Day (روز قیامت) میتونید مرحله رو هم با سوپر سونیک به پایان برسونین و هم با هایپر سونیک با این حال در هر دو حالت وقتی سونیک مستر امرالد رو پس میگیره در فرم سوپر سونیک به همراه مستر امرالد به سمت زمین میاد و روی هواپیمای تورنادو میشینه.

 

 

 

سونیک ادونچر و ادونچر DX :

 در بازی سونیک ادونچر و سونیک ادونچر ایکس‌دی دایرکت کات. هنگامی که پرفکت کیاس داشت در ایستگاه آبگرفته شده خرابکاری میکرد، سونیک از انرژی‌های مثبت هرج و مرج تخلیه شده از کیاس امرلد که ثمره باور مردم و دوستانش به او بود، استفاده کرد تا به سوپر سونیک تبديل بشه. سونیک در فرم سوپر سونیک موفق شد پرفکت کیاس رو شکست بده و عصبانیتش رو خنثی کنه.

 

 

 

 

سونیک ادونچر 2 :

در بازی سونیک ادونچر 2 سوپر سونیک و سوپر شدو برای شکست دادن hazard به فضا رفتند و بعد از اینکه پیروز شدن سیاره اگمن رو به یه مدار امن بردند تا به زمین برخورد نکنه.

در گیمپلی بازی سوپر سونیک در مقابل حملات Hazard شکست ناپذیر بود البته اون رو از Hazard دور میکرد همچنین در بازی شما Super Sonic Bost رو هم دارین که برای حمله به نقات ضعف Hazard باید از اون استفاده کنین

 

سونیک ادونس 1 : 

در سونیک ادونس 1 وقتی دکتر اگمن به سمت ماه فرار کرد سونیک به سوپر سونیک تبدیل شد و دنبال اگمن رفت تا اونو شکست بده و رویا روی سوپر سونیک و ربات مکانیکی اگمن توی ماه شکل گرفت و در نهایت سونیک اگمن رو شکست داد و بعد از چند روز سونیک در اسمان زمین تیلز رو با تورنادو ملاقات کرد.

 

 

 

 سونیک ادونس 2 :

 در این بازی وقتی اگمن مادر کریم خرگوش رو دزدید سونیک به سوپر سونیک تبدیل شد و به فضا رفت و تونست اگمن رو شکست بده سوپر سونیک وقتی ربات اگمن منفجر شد خیلی سعی کرد تا کپسولی که حاوی وانیلا خرگوش بود رو نجات بده اما در اثر برخورد با جو زمبن کپسول ترکید و سونیک در فرم معمولی خودش تونست مادر کریم خرگوش رو نجات بده.

 

 

 

سونیک ادونس 3 :

 در بازی سونیک ادونس 3 پس از نافرمانی جمرل از اگمن و رفتنش به  فضا سوپر سونیک و اگمن به همراه هم به فضا رفتن تا بتونن اون رو متوقف کنن سوپر سونیک با انرژی دادن و شلیک کردن اگمن به سمت جمرل به اون ضربه میزد پس از منفجر شدن جمرل سونیک با فرم معمولی خودش روی زمین به هوش اومد

 

 

 

 

سویک جنریشنز :

در بازی سونیک جنریشنز سونیک و کلاسیک سونیک به جنگ اگمن و اگمن کلاسیک رفتن اما اونا زارت با خورنده زمان سونیک و کلاسیک سونیک رو شکست دادن. اما صبر کنین هنوز تموم نشده دوستای سونیک اومدن و به سونیک و کلاسیک سونیک دلگرمی و امید دادن اونا با استفاده از زمرد های هرج و مرج به سوپر سونیک تبدیل شدن و اگمن و رباتنیک رو شکست دادن.

 

 

سونیک فورسز : 

در بازی سونیک فورسز نه خبری از مرحله ویژس نه خبری از تلاش برای بدست اوردن امرالد ها شما برای باز کردن سوپر سونیک اگه نسخه کرک نشده رو گرفته باشین باید حدود 3 دلار پول بدین تا بتونین سوپر سونیک رو باز کنین *ـ* چه زیبا چه قشنگ چه خوشگل /:

شما برای بازی کردن سوپر سونیک اول باید مرحله رو با خود سونیک تموم کنین وقتی با سوپر سونیک وارد مرحله میشین زمانی که 50 تا حلقه بگیرین چه بخواین چه نخواین به سوپر سونیک تبدیل میشین به زیباییی :/ (یعنی من موندم با چه امیدی این بازی منتشر شده /: این اشکال تو سونیک 2 بود بعد تو پورت شده درست شد حداقل اونجا تا میپریدین سوپر میشد)

 

قدرت ها و توانایی ها :

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

 
قدرت سوپر سونیک مهار نشدنیه نا سلامتی از زمرد ها گرفته شده اون میتونه ربات های اگمن رو راحت نابود کنه همینطور خود اگمن رو 
پرفکت دارک گایابه عنوان سوپر سونیک قدرت سونیک خیلی بالا تر از حد معمولی خودشه اون با این قدرت میتونه ربات ها و موانع فضایی اگمن رو شخم بزنه حتی میتونه Perfect Dark Gaia رو هم که اندازه یه کوهه شکست بده سرعت سونیک فوق العاده شده و حتی با سرعت نور برابری میکنه اون قادر به ساخت ساعقه های قوی و دقیقه .
با سرعت بالایی میتونه پرواز کنه و به بالا سعود کنه .
اون تو این فرم نفو ناپذیره البته حملاتی که از جانب Dark Gaia و Egg SalaMandar و Solaris میتونه انرژی اونو کاهش بده. 
 

 

سونیک در این فرم کیاس کنترل قدرتمندی داره و بسیار قوی میتونه زمان و مکان رو کنترل کنه مثل زمانی که سیاره اگمن رو وارد مدار امن کنه .

اون میتونه انرژی های مخرب رو شلیک کنه خود رو در هاله ای طلایی بپوشونه و به سمت دشمن با سرعت زیاد حمله کنه.

اون با قدرت خودش میتونه انرژی جذب کنه و حملات خودش رو تقویت کنه همچنین میتونه انرژی هرج و مرج رو به حملات معمولی خودش منتقل کنه و اون ها رو بسیار قوی کنه مثل Super Sonic Boost و همچنین سوپر سونیک میتونه انرژی خودشو به دیگران هم منتقل کنه

 

به خاطر انرژی مثبتی که سونیک از الماس های ‌آشوب گرفته میتونه انرژی های منفی رو خنثی کنه مثل زمانی که perfect chaos رو دوباره به حالت عادی برگردوند.

مثل حالت عادی سونیک میتونه از قدرت Spin Attack استفاده کنه با این تفاوت که این قدرت بسیار افزایش داشته و سونیک تو این حالت با هر چیزی برخورد کنه اون رو داغون میکنه همچنین سونیک تو این فرم هم در موقعیت های هوایی و هم زمینی استفاده کنه.

قدرت های دیگه ای هم هستن که تقویت شده ان مثل Homing Attck و Super Speed و Spin Dash

 

نقاط ضعف :

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوپر سونیک مدت محدودی پایدار میمونه و بعد از مدتی انرژی خودشو از دست میده همچنین وقتی انرژی سوپر سونیک به زور از اون تخلیه بشه به فرم معمولی بر میگرده مانند زمانی که Eggman سوپر سونیک را روی هواپیمای Chaos Energy Cannon در یک میدان انرژی به دام انداخت و او را از قدرت خودش تخلیه کرد. 
 
حضور در رسانه های دیگر :

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 
کمیک ها :
در Sonic The Comic و انتشارات Fleetway Edition سوپر سونیک قدرتمند بود اما با یک شخصیت شیطانی البته این خود سونیک نبود و شخصی بود به اسم Fleetway در واقع اون سوپر سونیک شیطانی البته یکجورایی هستش خیلی ها میگن از خشم سونیک بوجود آمده ولی نه اون قبل ازینکه بد باشه آدم خوبی بود در آرچی کمیک قدیمی سونیک اگه ببینید fleetway یه خانواده داشته ولی خانواده ی اصلیش نیستند کسیم که خیلی دوستش داشت fleetway ایبونی بود ایبونی با fleetway خیلی مهربان بود..... خب حالا قضیش چیه که fleetway بد شد fleetway همش در خواب میدید که اون تبدیل به هیولا میشه و همه را نابود میکنه اگه در آرچی کمیک قدیمی سونیک ببینید یه بار که فلیتوای که جون همه را نجات داد یکدفعه اون کنترلشو از دست داد و آدم بدی شد رفت داخل زمین و مواد مذاب را آورد و بعد رفت سراغ ماه و اون اونرو به زمین پرتاب کرد وقتی اومد روی زمین ایبونی خواست جلوشو بگیره میخواست که اینکارشو تموم کنه ولی قدرتش تموم شد ایبونی که باهاش حرف زد بعد فلیتوای به حالت عادی برگشت و وقتی به حالت عادی برگشت سونیک میخواست با یه دستگاهی فلیتوای را بگیره چون فکر میکرد فلیتوای آدم بدیه پس واسه همین مخفیش کردن در یکی دیگه از آرچی کمیک سونیک وقتی یه جادوگر البته یادم نمیاد اسمش چی بود یه دروازه ای باز کرد و فلیتوای از اون بیرون اومد توی این آرچی کمیک فلیتوای بد بود فلیتوای سونیک را شکست داد ولی دوستای سونیک به کمک اون اومدند و شکستش دادند در همون لحظه اون جادوگر فلیتوای را در بدن سونیک زندانی کرد..... میدونین در حقیقت قلیتوای وقتی آدم خوبی بود دو تا حلقه در چشمش بود ولی وقتی خیلی عصبانی و خشن و آدم بدی میشه حلقه های چشمش بیشتر میشه فلیتوای میتونه لیزر از چشمش شکلیک دو نوع حالت دارک داره یکیش که چشماش حلقه قرمز زیاد بدنش عین دارک سونیک هست اگه جنگ فلیتوای و سونیک exeرا ببینید البته تو یکیش هست فلیتوای به دارک تبدیل میشه و یکی دیگشم اینه که فلیتوای چشماش کاملا قرمزه که در یکی از ویدیو های سونیک هست که شدو با اون میجنگه
 
(جا داره از ادمین پردیس هم بابت این قسمت تشکر کنیم)
 
 
انیمیشن ها
در انیمیشنهای سونیک‌ایکس و کمیکهای منتشر شده آرچی، سونیک فقط میتونیست با استفاده از هفت زمرد هرج‌ومرج به سوپر سونیک تبدیل بشه.
چشمای سوپر سونیک، نارنجی مایل به قرمز هست.
توی انیمیشن سونیک‌ایکس، سونیک اولین‌بار در نبرد با روبات دکتر اگمن E99، با کمک زمردهای هرج‌ومرج به سوپر سونیک تبديل شد. سونیک قبل‌تر هم برای شمست پرفکت کیاس و متوقف کردن کلنی فضایی آرک برای دفاع از زمین در کنار شدو به سوپر سونیک تبديل شد و سرانجام برای ملاقات امی رُز به خونه امی برگشت. سونیک برای مبارزه با دارک اوکا و لژیون‌های متارکس سه بار پیاپی به فرم سوپر سونیک تبدیل شد.

در کمیک‌ها، سونیک برای متوقف کردن چائو بات از نابود کردن ایستگاه اسکوئر به سوپر سونیک تبدیل شد.
همچنین در فن‌میدها سونیک برای نجات عشقش امی رُز بارها به فرم سوپر سونیک تبدیل سده است.

 

 

 

 

 

 

خب دوستای گل این بیوگرافی هم تموم شد امیدوارم که لذت برده باشین. فرشته

 

به باشگاه‌هواداران‌سونیک بپیوندید:

 

 تلگرام | گروه تلگرام | واتساپ | میهن‌ویدیو | آپارات | اینستاگرام 

 

[ یکشنبه 24 شهريور 1398 ] [ 13:25 ] [ Ultra Instinct Sonic ] [ بازدید : 702 ] [ نظرات (0) ]
مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
آخرین مطالب
انتقال فعالیت (سه شنبه 26 اسفند 1399)
فعالیتهای انجمن (سه شنبه 22 مرداد 1398)
دانلود بازی شدو خارپشت (پنجشنبه 21 آذر 1398)
دانلود بازی Sonic riders (پنجشنبه 21 آذر 1398)