جستجوگر وب
بیوگرافی امی رز


 

بیوگرافی Amy Rose

نام : امی رز

القاب :‌ گل رز شگفت انگیز (Rosy the Rascal) , صورتی

سن :‌12

قد :‌90 سانتی متر

رنگ خز : صورتی

رنگ پوست :‌ هلویی

اولین حضور :‌سونیک cd

علایق :‌سونیک قلب - چیز های مرموز - داستان های عاشقانه - خرید - آشپزی - ازدواج با سونیک - نزدیک بودن به سونیک - کمک به سونیک - ویسپ ها - فال گیری - سونیک کلاسیک

تنفر ها : چیز های کسل کننده - آدم ربایی - هر کسی که سعی میکنه به سونیک صدمه بزنه - نادیده گرفته شدن پیشرفت هاش توسط سونیک - فرار سونیک از اون - هر کسی که فکر میکنه سونیک بد جنسه (مثل سیلور تو سونیک 2006) - بی فکر بودن سونیک - ایستادن زیاد

دیالوگ ماندگار : اگه مجبور باشم بین دنیا و سونیک یکی رو انتخاب کنم سونیک رو انتخاب میکنم

درباره شخصیت :

امی رز که قبلا با نام Rosy the Rascal شناخته میشد یه شخصیت از مجموعه Sonic the Hedgehog هست از زمانی که سونیک رو توی little plant (سیاره ی امی در بازی سونیک سی دی) ملاقات کرد عاشق سونیک شد و تصمیم گرفت هر جوری که شده قلب سونیک رو تو دست خودش بگیره و اونو عاشق خودش کنه اسلحه اون چکش صورتیش پیکو پیکو هست که قدرتمنده و نکته جالب اینه که هیچ وقت بدون اون خونه رو ترک نمیکنه

تصویری از little plant سیاره امی


امی شخصیتی با نگرش مثبت و انرژی بی‌نهایته. با این حال، خُلق و خوی سرسختانه‌ای هم داره. عشق و شیفتگیش به سونیک، امی رو کوته‌بین و کمی غیرتی درباره سونیک نشان میده تا جایی که سونیک رو در هر جایی دنبال میکنه تا بتونه ببینتش. با این وجود، امی عشق خالصی داره که اجازه نمیده هیچ چیزی متوقفش کنه.

امی رُز به درخواست بخش صدور مجوز شخصیت‌های سگا ساخته شده، اونا شخصیتی رو می‌خواستت که بتونه "قوت‌قلبی" برای سونیک باشه. هرچند، احساس شد ممکنه باعث بشه که شخصیت سونیک قفل بشه خصوصاً که اگه امی در یک کارتون رسمی با همین اِلمانها قرار بگیره. در عوض، تصمیم گرفته شد که یک رابطه یک طرفه شکل بگیره، بطوری که محبت اون دوتا به هم نامفهوم باشه، تا برای مخاطب جلب توجه کنه.

Naoto Ohshima طرح اصلی رو ایجاد کرد که سپس توسط Kazuyuki Hoshino نهایی شد. به گفته Hoshino از کارمندان بخش های مختلف در ایجاد این شخصیت نقش داشته اند .

امی رز ابتدا وارد سریال های سونیک شد و در سریال Sonic the Hedgehog manga حضور پیدا کرد که بعد این سریال به عنوان سریال طنز پخش شد.

ظاهر شخصیت

امی رز یک جوجه تیغی صورتی با چشم های سبز و پوست هلویی که بر خلاف بقیه جوجه تیغی های سگا در قسمت کمر یا ستون فقرات تیغی نداره (اگه دقت کرده باشیم توی کمر سونیک یا شدو دو تا تیغه که پشت امی نیست )

در فرم کلاسیک امی لباس سبز داره با آستین های پف دار و دستکش های سفید با دامن زرد و کفش بنفش

(خداییش فرم های کلاسیک گوگولین)

تصویری از صحنه سونیک سی دی که سونیک امی رو نجات داده

شخصیت کاراکتر :

امی در سری‌های اصلی به شکلی مهربان و دخترانه معرفی شده. در سونیک سی‌دی، ازش به عنوان "دختر سرسخت و خوش‌بین" یاد میشه که دنبال بخت‌واقباله و از کارت‌های بازی (مثل پاستور) استفاده میکنه. به دلیل شخصیت محکمش در بازی سونیک فایتر به ​​عنوان یک مبارزگر قابل بازی استفاده شد. بعد از سونیک ادونچر، ایمی زنانگی بیشتری پیدا کرده، مثل علاقه به خرید کردن و مد لباس، اما اینها باعث نمی‌شد که سرسختانگی او از بین بره. با این حال در بازی‌های بعدی بر خلاف سابق شخصیت دخترانگی رو بیشتر داشت و از سرسخت بودن دور شده بود. در بازی‌های اخیر امی کمی تهاجمی عمل کرده، و باعث ترس سونیک هم بوده. او گاهی اوقات با درآوردن چکش پیکو پیکو، عصبانیت خودش رو آشکار میکنه و بعضی وقت‌ها سونیک رو تهدید کرده. بعضیا میگن امی رو مخه، شلوغ میکنه، سرسخته، خلاصه بعضی افراد رو اذیت میکنه. (در واقع باید بگم غلط کردن که گفتن)

 توانایی‌های فیزیکی

امی یک شخصیتی فوق بشری نیست، اما خصوصیات فیزیکی بالاتر از حد متوسط ​​داره که به یک کارکتر قدرتمند تبدیلش کرده. امی قدرت بدنی بالایی داره و هنگام استفاده از چکش سنگین پیکوپیکو، وقتی اونو به اطرافش میچرخونه هر جسم محکمی رو محو میکنه، راکتهای دشمن رو به هوا میفرسته، با چرخوندنش میتونه مثل یک هلیکوپتر پرواز کنه، گردباد بسازه، امواج شوکه کننده درست کنه و با کوبیدن چکشش به زمین خودش رو به هوا بفرسته. اما مهمتر از همه، امی در سونیک جنریشنز برای دفاع از سونیک تونست طوری به ناکلز سیلی بزنه که تو هوا پرت شد رفت تو درخت. 😂😂

ارتباط

سونیک خارپشت : شاید باورتون نشه امی رز سرنوشت خودش رو با خوندن

کارت فال تاروت ازدواج با سونیک دیده در واقع اون از لحظه اشنایی با  سونیک تو بازی سونیک سی دی عاشق جنون سرعت سونیک شده (یکی از  القاب سونیک اگه یادتون باشه The Blue blur بود یکی دیگش هم گردباد آبی بود)

امی خودش رو به عنوان دوست خیلیییی نزدیک سونیک میدونه (پ.ن به قول  بعضیامون رل) و همیشه سعی داشته تو قلب سونیک جا بگیره اگر چه در  ظاهر به نظر میاد که سونیک بابت این قضیه اذیت میشه ولی اصلا اینطور نیست سونیک شخصیتی خجالتی داره و احساساتش رو کمی پنهان میکنه (نمونش سریال سونیک بوم و سونیک ایکس)

در سونیک بتل، امی ورزش بوکس رو با وسواس زیاد و تمرینات سنگین دنبال میکنه، تا با دلسوزی و فداکاری خودش سونیک رو تحت تأثیر قرار بده، اما سونیک نگران میشه که امی ملایمتر ورزش کنه تا آسیب نبینه. امی در داستان خودش، از تیلز درباره امرل سؤال میکنه، و تیلز جواب میده كه امرل مثل بچه سونیکه. امی با سادگی خودش فکر میکنه موضوع واقعیه و فکر میکنه که سونیک میخواد که اون مادر امل باشه. امی سریع امرل رو به گوشه‌ای میبره و بهش یاد میده که اونو مادر صدا کنه، این باعث میشه امرل باور کنه که امی در واقع مادرش هست. در طول داستان، بعد از اینکه امرل توسط روژ گم شد، امی تلاش میکنه از امرل واقعاً محافظت کنه. در پایان داستان، امی کاری میکنه تا سونیک ازش خاستگاری کنه اما سونیک به فکر فرو میره و خجالت زده میشه.

در بازی سونیک رایدرز امی وارد مسابقات Grand Prix میشه تا با سونیک باشه اگرچه وقتی سونیک مجبور میشه او رو از دست اگمن نجات بده عصبی میشه در جایی از بازی سونیک اتفاقی امی رو به داخل یه گردباد پرت میکنه که وقتی از گردباد خلاص میشه با پیکو پیکو دنبال سونیک میوفته 

 

در بازی سونیک ٢٠٠۶ با سیلور همکاری میکنه که سونیک رو پیدا کنه با اینکه میدونست سیلور قصد کشتن اونو داره اما با هوشیاری سیلور رو گول زد و وقتی سونیک رو پیدا کرد جلوی سیلور رو گرفت و گفت "اگه حتی مجبور میشدم بین دنیا و سونیک یکی رو انتخاب کنم، سونیک رو انتخاب می‌کردم."

 

 

 

سونیک آنلیشد :                                                                                                      

" دیالوگ ماندگار : هنوزم باورم نمیشه درون اون تویی با این حال مهم نیست تو سونیک منی. سونیک !  "  

                     

وقتی امی سونیک رو در قالب ورهاگ یا گرگ نما تشخیص نداد به نظر میومد که سونیک افسرده شده. سونیک از اینکه میبینه امی دیگه نمیشناستش و به بغل کردنش ادامه نداده، ناراحت میشه!! خیلی ناراحت!!! [باور کنید سونیک در کمتر از لحظاتی اینطور ناراحت شده. جوریکه که هرطوری چیپ سعی میکنه خوشحالش کنه اصلاً دیگه براش اهمیتی نداره؛ دیگه با چیپ صحبت نمیکنه و سرش رو ناراحت انداخته پایین میره!!] و در ادامه هم وقتی امی رو نجات میده، خودش رو سریع پنهان میکنه تا امی نبینتش! و نمیخواد امی اونو با چهره وحشتناکش ببینه و یادش بیاد که اون سونیکه! برای سونیک مهمه که امی صورتش رو چه طوری میبینه و نمیخواد که امی اونو وحشتناک ببینه!
با این حال وقتی امی فهمید اون سونیکه خواست دلیل این اتفاق رو بدونه و کاملاً هم تأکید داشت که این اتفاق تأثیر منفی در رابطه اون با سونیک نداره.

در نسخه Xbox 360/PlayStation 3 آخر بازی امی از سونیک میخواد که یه قرار با اون داشته باشه. البته سازندگان بازی اختیار پذیرش قرار گردش رو بعهده بازیکنان گذاشته‌اند اما بازی طوری طراحی شده که هر گزینه‌ای رو بازیکن انتخاب بکنه باز قرار گذاشته میشه😂:joy: 

 سونیک جنریشنز :

توی این بازی از اول میبینیم که امی از حضور توی تولد سونیک هیجان زدس با این حال سونیک دستش رو روی صورت امی میذاره تا نتونه بغلش کنه اگه شما توی مرحله کارخانه شیمیایی با سونیک کلاسیک امی رو نجات بدین میگه :‌سونیک چرا جوون تر شدی و اگه فرم مدرن اونو نجات بده میگه : میترسیدم که دیگه نتونم باهات حرف بزنم و بهت نزدیک باشم البته سونیک سکوت کردن رو اینجا ترجیح میده و میره

اگه شما تمام استار رینگ این مرحله رو بگیرین امی میگه سونیک اونا رو با حلقه واقعی اشتباه گرفته (منظورش دقیقا همینه که سونیک دنبال حلقه ازدواج خودش و امیه)

خب دیگه امیدوارم لذت برده باشید دوستای گل 

منبع : Sega Fandom


به انجمن ما بپیوندید
 

 

تلگرام | اینستاگرام | آپارات | واتس اپ | گروه تلگرام


 

[ سه شنبه 29 مرداد 1398 ] [ 20:51 ] [ Ultra Instinct Sonic ] [ بازدید : 2259 ] [ نظرات (0) ]
مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
آخرین مطالب
انتقال فعالیت (سه شنبه 26 اسفند 1399)
فعالیتهای انجمن (سه شنبه 22 مرداد 1398)
دانلود بازی شدو خارپشت (پنجشنبه 21 آذر 1398)
دانلود بازی Sonic riders (پنجشنبه 21 آذر 1398)